Hamitler Buzdolabı Servisi

Soğutma sistemleri üzerinden dizayn edilmiş olan buzdolabı sistemleri, fan ve motor problemlerinin karşılaşıldığı beyaz eşyalar arasında yer almaktadır. Hamitler buzdolabı servisi hizmetleri kapsamında, buzdolabının arıza, onarım ve bakım işlemlerini yapıyoruz. Yedek parça temini, yenileme işlemleri aynı zamanda parça değişimi işlemleri için teknik servis hizmetinden yararlanarak, problemin çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Hamitler buzdolabı servisi olarak dünyanın ileri gelen buzdolabı markaları için geliştirilmiş onarım teknikleri üzerine eğitimden geçmiş ustalarla çalışmaktayız. Hamitler buzdolabı servisi alanında uzman, yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz. Buzdolabı arızasının tespiti, onarımı ve bakım işlemlerini yerine getirdiğimiz gibi aynı zamanda yenileme işlemlerinden de yararlanmanızı sağlıyoruz. Yedek parça ve parça değişimleri için iletişim kurabileceğiniz teknik servis hizmetimiz, kısa zamanda adresinize gelerek çözüm odaklı bir yaklaşımla problemlerin üstesinden gelinmesini sağlayacaktır. Buzdolabının soğutmama, sesli çalışma ve buzluk kısmındaki buzlanma problemlerine karşı profesyonel bir destek almak için servis hizmetimizden yararlanarak, adresinize gelinmesini ve sorunun kökten çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Buzdolabı yiyeceklerin korunması ve taze kalması için önemli bir beyaz eşyadır. Ancak çoğu zaman yanlış kullanım ya da arızası olmadığının düşünülmesi, makinenin zamanla ömrünün tükenmesine ya da yiyecekleri sağlıksız bir şekilde muhafaza etmesine neden olacaktır. Hamitler buzdolabı servisi hizmeti kapsamında, buzdolabının tamir edilmesi için gerekli donanıma sahip olan ekip arkadaşlarımız, arıza tespitinden sonra onarım işlemleri için gerekli özeni göstermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız, aynı zamanda sertifikalı ustalarımızla buzdolabının eski performansına dönmesini sağlayacak ince işçilikten geçmesine imkan vermekteyiz. Firmamızla iletişime geçerek, kısa zamanda servis ekibimizin adresinize gelerek gerekli onarım, bakım ve arıza tespit işlemlerini yapmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıl Garantili Servis

Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.
Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti kessinlikle olmaz.

Hızlı ve Yerinde Servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza
sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Tüm Markalara Servis

Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi
geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

Güvenilir, Servis

“Teknik servis alanında 40 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Bursa Uzman Teknik Servis,

Uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile güven ve huzur dolu bir ortamı sizlere sunmaktadır.”

Randevulu Servis

Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın onarımını gerçekleştirebiliriz, sizin saatlerinize uyum gösterebiliriz.

Ulaşılabilir, Danışılabilir

Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz.
Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.

   ~ Pos Cihazı İle Ödeme İmkanı ~

Artık ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Bursa Uzman Teknik Servis olarak siz müşterilerimizin daha kolay ödeme yapabilmesine olanak sağladık!

Müşteri Hizmetleri:

0224 367 24 31 

 0531 370 70 41 

Alakalı Yazılar