Buz Makinesi Servisi | Uzman Teknik

Bursa Buz Makinesi Servisi

Buz makinası teknik servis,ile ilgili herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknisyenlerimiz, Buz makinanızın,  durumuna göre yerinde sorununuzu gidermektedir. Eğer probleminiz yerinde giderilemeyecek  durumdaysa,buz makinası, Atölyemize getirilir. Tamir sonrası tüm testleri yapılıp adresinizde montajı yapılarak size teslim edilir.

Bursa Buz Makinesi Bakımı

Buz makinası, bakım, işlemine başlamadan önce, Buz makinasının, Kondanser temizlikleri, Buz makinası kondanser fan motoru, kontrolleri, buz makinası komprasör, bakımı, Buz makinası gaz kontrolleri, Buz makinası evaparatör,temizliği, Buz makinası su pompası, kontrolü Buz makinası selenoit valf, kontrolleri yapılır ve sistemin üretim standartlarında bulunması sağlanır.

Bursa Buz Makinesi Servisi bünyesinde birçok servis hizmet vermektedir. Haliyle güvenilir tamir servisi bulmak zorlaşmıştır.Gerçekleşen işlemler neticesinde sizlere servis fişi, fatura veya tamir işlemi gerçekleştiğine dair belge vermeyen aynı zamanda garanti sunmayan servislerden uzak durmalısınız. Bu tür servisler sizlere yarardan çok zarar vermektedir. Amaçları sizlere kaliteli hizmet sunmak değil sadece para kazanmaktadır.

Bursa Buz Makinesi Teknik Servis ekibimiz gerçekleştirdiği işlemlerden sonra servis fişi bırakmaktadır. Bıraktığımız servis fişini 1 yıl saklamayı unutmayın. Yaptığımız işlemler 1 yıl garanti çerçevesinde olduğundan dolayı 1 yıl içinde oluşan arızalarda servis fişimiz sayesinde bizlere tekrar ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bursa Buz Makinesi Servisi hizmetimizle müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelen çabayı sunuyoruz.

Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz.
Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.

NOT:Dilerseniz Cihazı Getirme İmkanınız Var İse İşyerimize Getirip Cihazın Hızlı Bi Şekilde Onarımını Sağlayabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz:

Yıldırım Buz Makinesi Servisi

Bursa Yıldırım Buz Makinesi Teknik Servisi

Osmangazi Buz Makinesi Servisi

Bursa Osmangazi Buz Makinesi Teknik Servisi

Nilüfer Buz Makinesi Servisi

Bursa Nilüfer Buz Makinesi Teknik Servisi

Kestel Buz Makinesi Servisi

Bursa Kestel Buz Makinesi Teknik Servisi

Gürsu Buz Makinesi Servisi

Bursa Gürsu Buz Makinesi Teknik Servisi

Sizlerde Bursa Buz Makinesi Servisini tercih ederek en ideal, en hızlı teknik desteğe ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

☎️ 0224 367 24 31

☎️ 0531 370 70 41

   ~ Kredi Kartı İle Ödeme İmkanı ~

Artık ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Bursa Uzman Teknik Servis olarak siz müşterilerimizin daha kolay ödeme yapabilmesine olanak sağladık!

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz.

Hakkımızda

İletişim

Konum

Phone icon
İLETİŞİM
WhatsApp icon
WhatsApp