Ocak bir evin ve yemek sektörünün en önemli mutfak ekipmanıdır. Set üstü ocak kullanımı hemen her evde tercih edilen ürünlerdir. Evlerin dışında yemek sektöründe de kullanılan bir ocak çeşididir. Evinize ya da işletmenizin mutfağına alacağınız ocak ekipmanınızın bakımı yaptırmak ve gazlı ocak tamiri için konusunda uzman ve tecrübeli ekiplerle çalışan set üstü ocak en doğru tercih olacaktır. Bursa Uzman Teknik Servis çalışanlarımız her türlü ocağın servis hizmetini titizlikle yerine getirmektedir.

Firmamız bütün ocakları titizlikle tamir ederek müşterilerini memnun etmektedir. Set üstü ocağınız beyaz eşya kategorisi içerisinde bulunduğu için servis bulmanız daha kolaydır. Kullanmış olduğunuz ocağın markasına göre tamir süresi değişiklik göstermektedir. Firmamız tamir için müşterilerine en uygun randevu gününü ayarlamaktadır. Vermiş olduğunuz randevu gününüzde mutlaka siz değerli müşterilerimiz ile iletişime geçmekteyiz.

Teknik ekibimiz ocak tamiriniz için orijinal parçaları tercih etmektedir. Sizler de uygun fiyata tamir servisi hizmeti alabilirsiniz. Firmamız yıllardır bu sektörde sizlere hizmet vermektedir. Üstelik tamirini yapmış olduğu ocağın belli bir süre servis garantisi vermektedir. 

NOT: Ocaklar İçin Sadece İşyerimizde Hizmet Vermekteyiz.İşyerimize Getirme Gibi Bir İmkanınız Olabilir İse; Sizlere Yardımcı Olmak İsteriz.Ocakların Zamanla Oluşan Vidaların Paslanması, Ve Evlerde Sökülememesi, Ve Söküp Atolyede Tamir Edip Tekrar Kurulum Yapılması İçin ”Yüksek Maliyet” Çıkabiliyor.Bu Sebepten Dolayı İş Yerimizde Tamir Ve Bakımını Gerçekleştirmekteyiz.

Müşteri Hizmetleri

☎️ 0224 367 24 31

☎️ 0531 370 70 41

Konum Üzerinden İşyerimize Gelebilirsiniz.

~ Kredi Kartı İle Ödeme İmkanı ~

Artık ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Bursa Uzman Teknik Servis olarak siz müşterilerimizin daha kolay ödeme yapabilmesine olanak sağladık!

Hakkımızda

İletişim

Konum

Phone icon
İLETİŞİM
WhatsApp icon
WhatsApp