Bursa Uzman Teknik Servis, profesyonel bir şekilde ankastre fırın servisi, ankastre fırın tamiri, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermediğimizden emin olabilirsiniz.

Ankastre fırın eski fırınların yerini aldı. Hem daha az yer kaplamaları, hem daha şık ve daha güzel görünmelerinden dolayı artık hemen hemen her evde ankastre fırın‘lar tercih ediliyor. Ancak her ev aleti gibi ankastrelerinde bakıma ve servise ihtiyacı olabiliyor. Bu anlamda yerinde ankastre servisini en hızlı ve güvenli şekilde yapan firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Servis, tamir, montaj, bakım ve onarım sonrası fırınınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Bursa Uzman Teknik Servis olarak firmamız bünyesinde Bosch, Profilo, Ariston, Samsung, Siemens, Arçelik, Beko, Vestel, LG, Regal, Altus, Silverline, Kumtel, Alveus, Franke, Luxell, Simfer, Teka, Ferre ve diğer markaların; ankastre aletlerine teknik servis hizmeti verilmekte, aynı zamanda yedek parçaları bulunmaktadır. Firmamızda aldığınız hizmet servis ve yedek parça garantilidir.

Elbette ki, firmamızın siz değerli müşterilerin sunduğu hizmetler bunlarla da sınırlı değil. Beyaz eşyalarınızın tüm marka bakım servisini de üstlenen firmamız gelişen dünya koşullarını sürekli takip etmekte ve tüm bu gelişmeleri kendine anında uyarlamaktadır. Bu anlamda kendini sürekli yenilemekte, müşterilerine sunduğu teknik hizmetin kalitesini yüksek tutmaya çalışmaktadır. Böylece, alanında son derece uzman ve profesyonel bir teknik kadro ile sizin ihtiyaçlarınıza anında cevap vermektedir. Eğer siz de beyaz eşyanızı güvenli ellere güvenle teslim etmek isterseniz mutlaka bizi aramalısınız. Kısacası, uzman kadro, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti…Firmamız birbiriyle bağlantılı bu üç önemli unsur önderliğinde hizmetlerini sunmaktadır.

Bursa Ankastre Fırın Servisi bünyesinde birçok servis hizmet vermektedir. Haliyle güvenilir beyaz eşya tamir servisi bulmak zorlaşmıştır.Gerçekleşen işlemler neticesinde sizlere servis fişi, fatura veya tamir işlemi gerçekleştiğine dair belge vermeyen aynı zamanda garanti sunmayan servislerden uzak durmalısınız. Bu tür servisler sizlere yarardan çok zarar vermektedir. Amaçları sizlere kaliteli hizmet sunmak değil sadece para kazanmaktadır.

Bursa Ankastre Fırın Teknik Servisi ekibimiz gerçekleştirdiği işlemlerden sonra servis fişi bırakmaktadır. Bıraktığımız servis fişini 1 yıl saklamayı unutmayın. Yaptığımız işlemler 1 yıl garanti çerçevesinde olduğundan dolayı 1 yıl içinde oluşan arızalarda servis fişimiz sayesinde bizlere tekrar ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankastre Fırın Servisi hizmetimizle müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelen çabayı sunuyoruz.

Hızlı ve Yerinde Servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza
sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Tüm Markalara Servis

Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi
geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

Ankastre Fırın Servisi olarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına haftanın 6 günü mesai saatleri içerisinde hizmet vermekteyiz.

Güvenilir, Servis

“Teknik servis alanında 40 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Bursa Uzman Teknik Servis,

Uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile güven ve huzur dolu bir ortamı sizlere sunmaktadır.”

Randevulu Servis

Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın onarımını gerçekleştirebiliriz, sizin saatlerinize uyum gösterebiliriz.

Ulaşılabilir, Danışılabilir

Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz.
Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.

Hizmet Bölgelerimiz:

Yıldırım Ankastre Fırın Servisi 
Bursa Yıldırım Ankastre Fırın Teknik Servisi 
Osmangazi Ankastre Fırın Servisi 
Bursa Osmangazi Ankastre Fırın Teknik Servisi 
Nilüfer Ankastre Fırın Servisi 
Bursa Nilüfer Ankastre Fırın Teknik Servisi 
Kestel Ankaste Fırın Servisi 
Bursa Kestel Ankastre Fırın Teknik Servisi 
Gürsu Ankastre Fırın Servisi 
Bursa Gürsu Ankastre Fırın Teknik Servisi 

Sizlerde Ankastre Fırın Servisini tercih ederek en ideal, en hızlı teknik desteğe ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

 

~ Pos Cihazı İle Ödeme İmkanı ~

Artık ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Bursa Uzman Teknik Servis olarak siz müşterilerimizin daha kolay ödeme yapabilmesine olanak sağladık!

Hakkımızda

İletişim

Konum

Phone icon
İLETİŞİM
WhatsApp icon
WhatsApp