Profesyonel Hizmet

Profesyonel Hizmet

Profesyonel teknik servis hizmeti veriyoruz.

1 Yıl

1 Yıl

Parça Ve İşçilik Garantisi Veriyoruz.

Uzman Kadro

Uzman Kadro

Firmamızın personelleri alanında uzmandır.

Planlı Çalışma

Planlı Çalışma

Planlı Bir Şekilde Teslimatlarımızı Gerçekleştiriyoruz.

Kestel Beyaz Eşya Servisi olarak sizlere Bursa genelinin neredeyse tamamında beyaz eşya tamircilerimiz ile beraber kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz ustalarımız alanlarında uzun yıllar boyunca çalışmış kişiler olup Kestel Beyaz Eşya Tamir Servisi olarak alanında en öncü firmalardan da biridir.

Buzdolabınızbulaşık makinenizçamaşır makineniz, çamaşır kurutma makineniz veya diğer beyaz eşyalarınız bozulmuş olsun, sadece % 100 orijinal yedek parçalarını kullanarak beyaz eşya cihazlarınızın tamir işlemlerini bizleri aramış olduğunuz andan itibaren en hızlı şekilde gidererek sizlere herhangi bir mağduriyet de yaşatmıyoruz. Sizlerde Kestel Beyaz Eşya ustalarımızın tamir işlemlerini %100 güvenebilirsiniz.

Bursa Beyaz Eşya Servisimiz sizlere NilüferOsmangaziYıldırım, Kestel , Gürsu genelinde kaliteli güvenilir hizmet olanakları sağlıyor. Buzdolabı, Çamaşır Makinesi , Kurutma Makinesi, Bulaşık Makinesi , Ankastre Fırın, Fırın , Ocak , Küçük Ev Aletleri , Şofben , Derin Dondurucu , Buz Makinesi , Doğalgaz Sobası Tamiri gibi konularda her zaman bir ustaya ihtiyaç duyabilirsiniz, bu gibi durumlarda Kestel Beyaz Eşya Servis Ustalarımızı arayarak destek alabilirsiniz.

Kaliteli bir şekilde hizmet vermekte olan Beyaz Eşya Tamir Merkezimiz her zaman güler yüzlü ve kaliteli bir şekilde çalışma işlemlerini uyguluyor. Bursa Beyaz Eşya Ustalarımı güvenilir ve uygun fiyatlı beyaz eşya onarım ustalarıdır.

Kestel Beyaz Eşya Teknik Servisimiz bir çok markanın üretmiş oldukları beyaz eşya cihazlarının onarım ve tamir işlemlerini en güvenilir şekilde sağlamaktadır. Özel Servis olarak sizlere Osmangazi ilçesinin tamamında hizmet veriyoruz.

Garanti süresi dolmuş beyaz eşya cihazlarınızın tamir işlemlerini yetkili servisler cihazlarınızın garanti süreleri dolduğu için oldukça yüksek ücretler ile tamir hizmeti sunuyor, ancak beyaz eşya tamir servisimiz sizlere en uygun fiyatlar ile beyaz eşya servisi sağlıyor.

Beyaz eşya cihazlarınızın garanti süreleri dolduktan sonra kaliteli ve deneyimli beyaz eşya servislerine ihtiyaç duyarız daha iyi bir servis hizmeti almak için servis çağırmadan önce mutlaka ön bir araştırma yaparak kaliteli beyaz eşya servislerinden hizmet almamız gerekiyor.

Bursa’nın en büyük ilçelerinden birisi olan Osmangazi ilçesinde sizlere haftanın 6 günü 09.00-20.00 hizmet veriyoruz. 

Bizi İnstagram'da takip edebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Yorumları Okumak İçin Tıklayınız.

MüKEMMEL
'da 272 değerlendirmeler
Miray Özkök
Miray Özkök
2023-03-08
Başka bir servisin hiç ettiği fırını sorunsuz açtılar ve fırın ısıtmaya başladı. Çözüm arıyorsanız adres uzman teknik.
Leman Erbay
Leman Erbay
2023-03-08
Arızadan sonra garanti istemiyorum bile çünkü eski bir firma artık tanınmış işi de biliyorlar. Benim ne arızam olursa hemen kendilerini ararım güvenebilirsiniz.
Çağrı Özdenak
Çağrı Özdenak
2023-03-08
Rondo makinam 2 gündür çalışmıyordu içini açıp bakmak yerine işin uzmanı yani uzman teknik görsün istedim bir kaç parça değiştirdiler şuan normal çalışıyor teşekkürler.
Emrullah Ozansoy
Emrullah Ozansoy
2023-03-08
Firmaya gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Alanında tecrübeli arkadaşlar çalışıyor. Herşey uygun fiyata. Makul yani.
Efe Özkök
Efe Özkök
2023-03-08
Buzdolabımız vestel ama yetkili servisi çok pahalı fiyat çıkardı akabinde uzman tekniği aradım gelip baktılar abarttığımız kadar olmadığını söyleyip hallediverdiler. Ayağınıza sağlık.
Asım Çamdalı
Asım Çamdalı
2023-03-08
4o yılı aşkın sürede hizmet veriyorlar alanlarında gelişmiş ve ilerlemiş hizmetleri mevcut çok teşekkürler.
Besim Önür
Besim Önür
2023-03-08
Beni mağdur etmeden aynı gün bulaşık makinam için geldiler arızayı tespit ettiler ve onarımına koyuldular. Hizmetleri çok seri.
Cezmi Abadan
Cezmi Abadan
2023-03-08
Komşumun tavsiyesi üzerine kendilerinden destek aldık iyi ki tercih etmişiz. Sorunsuz hallettiler teşekkürler.
Şener Yazıcı
Şener Yazıcı
2023-03-08
Çamaşır makinam arızalandı iyi de yıkamıyor. İşin uzmanına danışıp bilgi aldık anlaştık 2 haftadır sorun ortadan kalktı mis gibi yıkıyor.

Neden Biz?

Müşteri
0 +
Yıl Tecrübe
0 +
Memnuniyet
0 %
Kalite
0 %

Hakkımızda

İletişim

Konum

Phone icon
İLETİŞİM
WhatsApp icon
WhatsApp