Bulaşık makinesi güzel yıkamıyor mu? Suyu mu ısıtmıyor? Hemen bizimle iletişime geçin en kısa zamanda gelelim ve bulaşık makinenizi tamir edelim.  Bursa bulaşık makinesi servisi olarak bulaşık makinelerinizi titiz bir şekilde tamir ediyoruz. Sizler de Bulaşık makinesinin bazı arızalarından şikayet ediyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Bulaşık makinesi servisi olarak firmamızın tamir ve bakım işleri ile ilgilenen birbirinden değerli beyaz eşya tamircisi ve ustaları ile çalışıyoruz. Sizler de tamir servisimizden yararlanmak ve bulaşık makinesi arızasının hemen giderilmesini istiyorsanız lütfen bizi arayın.

Bursa Bulaşık makinası servisi olarak verdiğimiz hizmetler sayesinde bulaşık makinesi arızaları en uygun fiyatlarla ve tam olarak onarılmaktadır. Bulaşık makinesi arızalarından şikayetçi olan kişiler firmamız ile iletişime geçerek Bursa’nın en iyi bulaşık makinesi tamircisi olan firmamız aracılığı ile arızaların onarımını yaptırabilmektedir. Deneyimli personelimiz sahip olduğu yüksek bilgi birikimi sayesinde arızaların daha uygun maliyetlerle çözülmesini sağlamaktadır. Böylece diğer servislere çok daha fazla para vermekten kurtulmuş olursunuz. Arızaların tespiti ve onarımda masrafların azalması için doğru servisin seçilmesi gerekmektedir. Doğru servis demek deneyimleri ile maliyeti azaltarak onarım yapan servis demektir.

Bulaşık makinesi tamiri konusunda firmamızı tercih etmeniz durumunda ekibimiz arızaları onarımı için yerinde ve atölyede arıza onarım hizmetleri vermektedir. Arızanın durumuna göre bulaşık makineniz atölyeye alınması gerektiği durumlarda bile oldukça uygun bulaşık makinesi tamir fiyatları ile hizmet vermektedir. Arızaların çözümünde kullanılan bulaşık makinesi yedek parçaları %100 uyumlu ve orijinal yedek parçalar olup sizin için en uygun fiyatlarla temin edilerek kullanılmaktadır. Firma olarak müşteri memnuniyeti ilkesi ile verdiğimiz hizmetler sayesinde onarılan arızalar ile tekrar tekrar karşılaşmazsınız.

Bursa Bulaşık Makinesi Servisi bünyesinde birçok servis hizmet vermektedir. Haliyle güvenilir beyaz eşya tamir servisi bulmak zorlaşmıştır.Gerçekleşen işlemler neticesinde sizlere servis fişi, fatura veya tamir işlemi gerçekleştiğine dair belge vermeyen aynı zamanda garanti sunmayan servislerden uzak durmalısınız. Bu tür servisler sizlere yarardan çok zarar vermektedir. Amaçları sizlere kaliteli hizmet sunmak değil sadece para kazanmaktadır.

Bursa Bulaşık Makinesi Teknik Servis ekibimiz gerçekleştirdiği işlemlerden sonra servis fişi bırakmaktadır. Bıraktığımız servis fişini 1 yıl saklamayı unutmayın. Yaptığımız işlemler 1 yıl garanti çerçevesinde olduğundan dolayı 1 yıl içinde oluşan arızalarda servis fişimiz sayesinde bizlere tekrar ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bursa Bulaşık Makinesi Servisi hizmetimizle müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelen çabayı sunuyoruz.

Hızlı ve Yerinde Servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza
sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Tüm Markalara Servis

Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi
geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

Bursa Bulaşık Makinesi Servisi olarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına haftanın 6 günü mesai saatleri içerisinde hizmet vermekteyiz.

Güvenilir, Servis

“Teknik servis alanında 40 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Bursa Uzman Teknik Servis,

Uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile güven ve huzur dolu bir ortamı sizlere sunmaktadır.”

Randevulu Servis

Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın onarımını gerçekleştirebiliriz, sizin saatlerinize uyum gösterebiliriz.

Ulaşılabilir, Danışılabilir

Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz.
Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.

 

Hizmet Bölgelerimiz:

Yıldırım Bulaşık Makinesi Servisi 
Bursa Yıldırım Bulaşık Makinesi Teknik Servisi 
Osmangazi Bulaşık Makinesi Servisi 
Bursa Osmangazi Bulaşık Makinesi Teknik Servisi 
Nilüfer Bulaşık Makinesi Servisi 
Bursa Nilüfer Bulaşık Makinesi Teknik Servisi 
Kestel Bulaşık Makinesi Servisi 
Bursa Kestel Bulaşık Makinesi Teknik Servisi 
Gürsu Bulaşık Makinesi Servisi 
Bursa Gürsu Bulaşık Makinesi Teknik Servisi 

Sizlerde Bursa Bulaşık Makinesi Servisini tercih ederek en ideal, en hızlı teknik desteğe ulaşabilirsiniz.

 

~ Pos Cihazı İle Ödeme İmkanı ~

Artık ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Bursa Uzman Teknik Servis olarak siz müşterilerimizin daha kolay ödeme yapabilmesine olanak sağladık!

Hakkımızda

İletişim

Konum

Phone icon
İLETİŞİM
WhatsApp icon
WhatsApp