Klima Servisi

Bursa genelinde servis ağımız, uzman teknisyen kadromuzla aynı gün servis desteği vererek güvenli onarım hizmeti sunuyoruz.

Klima Bakım

Ev ve iş yerlerinizi iklimlendiren klimalarınız için uzman teknisyenlerimizle periyodik bakım uygulamaları yapıyoruz.

Klima Montaj

Mekanınıza özel ücretsiz keşif hizmetimizle hızlı ve pratik montaj yapıyor, uzun ömürlü ve güvenli kullanım garantisi veriyoruz.

klima su sızdırma sorunu

Klima Su Sızdırma

Onarmamız istenen en yaygın klima sorunlardan biri, herhangi bir parçanın su sızdırmasıdır. Bir ünitenin su sızdırması bakım yapılmaması veya yoğuşma pompasının arızalanmasından kaynaklanabilir. Bu tip onarımlar genellikle bir saat içinde tamamlanır. Bursa’nın Yıldırım – Osmangazi – Nilüfer – Kestel – Gürsu İlçelerine servis vermekteyiz.

klima performans kaybı sorunu

Klima Performans Kaybı

Klima ünitesinin eski performansını kaybetmesi, ünitenin düzenli olarak servis görmemesinin bir sonucu olabilir veya soğutucu kaçağı gibi daha ciddi bir sorundan kaynaklanabilir. Ünite kirliyse, sistemi komple temizlemek sorunu çözmek için yeterlidir, ancak potansiyel bir sızıntıyı bulmak için daha derinlemesine inceleme yapılması gerekir. Klimanızda ortaya çıkabilecek ek sorunlar için teklif sunarız, sürpriz fiyatlandırma yapmayız.

 
klima koku yapması

Klimanın Koku Yapması

Klimalar kondens içeren sıvı üretir ve bu sıvı ünitelerin içinde çalışır. Bu sıvı sürekli değişen sıcaklıklar nedeniyle bobinler üzerinde bakteri oluşturabilir. Klimaların doğru kimyasallarla düenli bakımının yapılması klimadan gelen kokuları giderir  ve aynı zamanda sistemi daha verimli hale getirir. Klimanız koku yapıyorsa Çözüm teknik Servis’i arayıp randevu almanız yeterlidir.

klima aşırı elektrik tüketim sorunu

Aşırı Elektrik Tüketimi

Bir soğutma sisteminin optimum performansını kaybetmeden çalışması için, hava akışında sorun olmaması gerekir. Klima hava kanalları kir veya herhangi bir madde ile tıkanırsa, hava geçirgenliğini kaybetttiği oranda daha fazla çalışması gerekir. Klima ünitesi hava iletimi için ne kadar zorlanırsa olursa, o kadar fazla elektrik çeker. Ünitenin düzenli olarak bakımının yapılması enerji tüketimini azaltır, onarım gereksinimlerini azaltır ve garanti kapsamını muhafa eder.

Klima hava akışı sorunu

Problemli Hava Akışı

Klima hava akışı, havayı üflemesi eskisi kadar güçlü değilse, kontrolördeki fan hızının ayarlanması gerekebilir. Hava çıkışından gürültülü geliyorsa fan otoru sorunlu olabilir. İç ünitedeki filtreler kirliyse veya kir fan yapraklarına yapışmışsa, sorunun ciddiyetine bağlı olarak derinlemesine temizlik gerekir. Klima onarım teknisyenlerimiz hava çıkış sorunlarını aynı gün tamir edebilir veya bakım servisi verebilir.

 ~ Kredi Kartı İle Ödeme İmkanı ~

 
Artık ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Bursa Klima Servisi olarak siz müşterilerimizin daha kolay ödeme yapabilmesine olanak sağladık!

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz.

Neden Biz?

0 +
Müşteri
0 +
Yıl Tecrübe
0 %
Memnuniyet
0 %
Kalite

Hizmetlerimiz

İletişim

Konum

Copyright @ 2023 Teknik Servis Hizmeti Vermekteyiz. Sitede Geçen Logo ve Markalar İlgili Firmaya Aittir.
Phone icon
İLETİŞİM
WhatsApp icon
WhatsApp