LPG’li ya da doğalgazlı anında sıcak su elde etmek isteyen birçok kullanıcı evinde, iş yerinde ya da ofisinde şofben tercih etmeye devam ediyor. Zaman içerisinde yakıt çeşitleri ve teknoloji değişse de birçok kullanıcı hem uygun fiyatlı olması hem de hızlı bir şekilde sıcak su sağlaması nedeniyle tercihini şofbenden yana kullanıyor.

Anadolu’nun birçok bölgesinde aileler tarafından kullanılmaya devam eden şofbenler Bursa, Ankara, İzmir, İstanbul gibi büyükşehirlerde de hem geniş ailelerin kullandığı büyük evler hem de stüdyo, 1 + 1 gibi modern yaşama ayak uyduran yapılarda tercih edilmeye devam edilmektedir. Bursa şofben servisi olarak Bursa Uzman Teknik Servis uzun yıllardır şofben bakım ve tamir hizmeti ihtiyaçlarına uzman teknisyenleri ile yanıt vermektedir.

Sık Karşılaşılan Şofben Arızaları

Şofbeninizle ilgili her türlü sorununuzda Bursa Uzman Teknik Servis olarak yanınızdayız. Sık rastlanılan bazı şofben arızaları hakkında sizi bilgilendirmek isteriz.

Doğalgaz-LPG'Li Şofben Çalışmıyor

Şofbenin hiç çalışmaması problemi genellikle cihaza gerekli voltaj değerlerinde enerjinin ulaşmamasından kaynaklanmaktadır. Suların az akması ve gerekli su basıncının sağlanamaması da şofbenin çalışmamasına neden olabilmektedir.

Doğalgaz-LPG'Li Şofben Suyu Isıtmıyor

Şofbenin çalışmasına rağmen su ısınmıyorsa bunun birçok nedeni olabilir. Kademe anahtarında oluşan bir arıza, termostatın bozulması, basınç şalterinde gerçekleşebilecek bir hata bu sorunla karşı karşıya kalınmasına neden olabilmektedir.

Doğalgaz-LPG'Li Şofben Kullanım Anında Sönüyor

Şofben kullanıcılarının en çok şikayetçi olduğu konulardan biri kullanım esnasında Sönme yapmasıdır. Termostat’ta ya da ”sensör” ler de yaşanan herhangi bir kısa devre sönme yaptırıyor olabilir. Bu gibi bir durumla karşı karşıya kaldığınızda servisimiz ile iletişime geçmeniz en sağlıklı çözüm yolu olacaktır.

Hızlı ve Yerinde Servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza
sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Tüm Markalara Servis

Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi
geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

Güvenilir, Servis

“Teknik servis alanında 40 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Bursa Uzman Teknik Servis,

Uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile güven ve huzur dolu bir ortamı sizlere sunmaktadır.”

Randevulu Servis

Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın onarımını gerçekleştirebiliriz, sizin saatlerinize uyum gösterebiliriz.

Ulaşılabilir, Danışılabilir

Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz.
Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.

Hizmet Bölgelerimiz:

Yıldırım Şofben Servisi 

Osmangazi Şofben Servisi 

Nilüfer Şofben Servisi

Kestel Şofben Servisi 

Gürsu Şofben Servisi 

 

 

~ Pos Cihazı İle Ödeme İmkanı ~

Artık ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Bursa Uzman Teknik Servis olarak siz müşterilerimizin daha kolay ödeme yapabilmesine olanak sağladık!

Hakkımızda

İletişim

Konum

Phone icon
İLETİŞİM
WhatsApp icon
WhatsApp