Yıldırım Ocak Servisi | Uzman Teknik Beyaz Eşya Servisi

Ocak bir evin ve yemek sektörünün en önemli mutfak ekipmanıdır. Set üstü ocak kullanımı hemen her evde tercih edilen ürünlerdir. Evlerin dışında yemek sektöründe de kullanılan bir ocak çeşididir. Evinize ya da işletmenizin mutfağına alacağınız ocak ekipmanınızın bakımı yaptırmak ve gazlı ocak tamiri için konusunda uzman ve tecrübeli ekiplerle çalışan set üstü ocak en doğru tercih olacaktır. Uzman Teknik Beyaz Eşya Servisi çalışanlarımız her türlü ocağın servis hizmetini titizlikle yerine getirmektedir.

Yıldırım Ocak Teknik Servisi

Firmamız bütün ocakları titizlikle tamir ederek müşterilerini memnun etmektedir. Set üstü ocağınız beyaz eşya kategorisi içerisinde bulunduğu için servis bulmanız daha kolaydır. Kullanmış olduğunuz ocağın markasına göre tamir süresi değişiklik göstermektedir. Firmamız tamir için müşterilerine en uygun randevu gününü ayarlamaktadır. Vermiş olduğunuz randevu gününüzde mutlaka siz değerli müşterilerimiz ile iletişime geçmekteyiz.

Teknik ekibimiz ocak tamiriniz için orijinal parçaları tercih etmektedir. Sizler de uygun fiyata tamir servisi hizmeti alabilirsiniz. Firmamız yıllardır bu sektörde sizlere hizmet vermektedir. Üstelik tamirini yapmış olduğu ocağın belli bir süre servis garantisi vermektedir. 

Yıldırım Ocak Servisi

NOT: Ocaklar İçin Sadece İşyerimizde Hizmet Vermekteyiz.İşyerimize Getirme Gibi Bir İmkanınız Olabilir İse; Sizlere Yardımcı Olmak İsteriz.Ocakların Zamanla Oluşan Vidaların Paslanması, Ve Evlerde Sökülememesi, Ve Söküp Atolyede Tamir Edip Tekrar Kurulum Yapılması İçin ”Yüksek Maliyet” Çıkabiliyor.Bu Sebepten Dolayı İş Yerimizde Tamir Ve Bakımını Gerçekleştirmekteyiz.

Adres: Güllük mahallesi Kanalcaddesi no:77/A  YILDIRIM-BURSA

Müşteri Hizmetleri

☎️ 0224 367 24 31

☎️ 0531 370 70 41

Yıldırım Ocak Teknik Servisi

Yıldırım Ocak  Servisi

~ Kredi Kartı İle Ödeme İmkanı ~

Artık ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz.Uzman Teknik Beyaz Eşya Servisi olarak siz müşterilerimizin daha kolay ödeme yapabilmesine olanak sağladık!

Alakalı Yazılar