Yıldırım Buzdolabı Teknik Servis

Soğutma sistemleri üzerinden dizayn edilmiş olan buzdolabı sistemleri, fan ve motor problemlerinin karşılaşıldığı beyaz eşyalar arasında yer almaktadır. YILDIRIM buzdolabı servisi hizmetleri kapsamında, buzdolabının arıza, onarım ve bakım işlemlerini yapıyoruz. Yedek parça temini, yenileme işlemleri aynı zamanda parça değişimi işlemleri için teknik servis hizmetinden yararlanarak, problemin çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Dünyanın ileri gelen buzdolabı markaları için geliştirilmiş onarım teknikleri üzerine eğitimden geçmiş ustalarla çalışmaktayız. YILDIRIM buzdolabı servisi alanında uzman, yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz. Buzdolabı arızasının tespiti, onarımı ve bakım işlemlerini yerine getirdiğimiz gibi aynı zamanda yenileme işlemlerinden de yararlanmanızı sağlıyoruz. Yedek parça ve parça değişimleri için iletişim kurabileceğiniz teknik servis hizmetimiz, kısa zamanda adresinize gelerek çözüm odaklı bir yaklaşımla problemlerin üstesinden gelinmesini sağlayacaktır. Buzdolabının soğutmama, sesli çalışma ve buzluk kısmındaki buzlanma problemlerine karşı profesyonel bir destek almak için servis hizmetimizden yararlanarak, adresinize gelinmesini ve sorunun kökten çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Buzdolabı yiyeceklerin korunması ve taze kalması için önemli bir beyaz eşyadır. Ancak çoğu zaman yanlış kullanım ya da arızası olmadığının düşünülmesi, makinenin zamanla ömrünün tükenmesine ya da yiyecekleri sağlıksız bir şekilde muhafaza etmesine neden olacaktır. YILDIRIM buzdolabı servisi hizmeti kapsamında, buzdolabının tamir edilmesi için gerekli donanıma sahip olan ekip arkadaşlarımız, arıza tespitinden sonra onarım işlemleri için gerekli özeni göstermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız, aynı zamanda sertifikalı ustalarımızla buzdolabının eski performansına dönmesini sağlayacak ince işçilikten geçmesine imkan vermekteyiz. Firmamızla iletişime geçerek, kısa zamanda servis ekibimizin adresinize gelerek gerekli onarım, bakım ve arıza tespit işlemlerini yapmasını sağlayabilirsiniz.

YILDIRIM Buzdolabı Servisi bünyesinde birçok servis hizmet vermektedir. Haliyle güvenilir beyaz eşya tamir servisi bulmak zorlaşmıştır. Gerçekleşen işlemler neticesinde sizlere servis fişi, fatura veya tamir işlemi gerçekleştiğine dair belge vermeyen aynı zamanda garanti sunmayan servislerden uzak durmalısınız. Bu tür servisler sizlere yarardan çok zarar vermektedir. Amaçları sizlere kaliteli hizmet sunmak değil sadece para kazanmaktadır.

Yıldırım Buzdolabı Teknik Servis ekibimiz gerçekleştirdiği işlemlerden sonra servis fişi bırakmaktadır. Bıraktığımız servis fişini 1 yıl saklamayı unutmayın. Yaptığımız işlemler 1 yıl garanti çerçevesinde olduğundan dolayı 1 yıl içinde oluşan arızalarda servis fişimiz sayesinde bizlere tekrar ulaşım sağlayabilirsiniz.

yıldırım Buzdolabı servisi hizmetimizle müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelen çabayı sunuyoruz.

 Beyaz Eşya Servisi alanında 40 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Uzman Teknik Beyaz Eşya  Servisi,

Uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile güven ve huzur dolu bir ortamı sizlere sunmaktadır.”

Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz.
Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.

 

Sizlerde Uzman Teknik Beyaz Eşya Servisi’ni tercih ederek en ideal, en hızlı teknik desteğe ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

KREDİ KARTI GEÇERLİDİR.

İşyerimizin Konumu Aşağıdadır.  

 

Hakkımızda

İletişim

Konum

Phone icon
İLETİŞİM
WhatsApp icon
WhatsApp