1 Yıl

1 Yıl

Parça Ve İşçilik Garantisi Veriyoruz.

Profesyonel Hizmet

Profesyonel Hizmet

Profesyonel teknik servis hizmeti veriyoruz.

Uzman Kadro

Uzman Kadro

Firmamızın personelleri alanında uzmandır.

Planlı Çalışma

Planlı Çalışma

Planlı Bir Şekilde Teslimatlarımızı Gerçekleştiriyoruz.

Yeşilyayla beyaz eşya servisi bünyesinde birçok servis hizmet vermektedir. Haliyle güvenilir beyaz eşya tamir servisi bulmak zorlaşmıştır. Gerçekleşen işlemler neticesinde sizlere servis fişi, fatura veya tamir işlemi gerçekleştiğine dair belge vermeyen aynı zamanda garanti sunmayan servislerden uzak durmalısınız. Bu tür servisler sizlere yarardan çok zarar vermektedir. Amaçları sizlere kaliteli hizmet sunmak değil sadece para kazanmaktadır.

Yeşilyayla Beyaz Eşya Tamir Servisimiz yetkili servis değildir. Teknik Servis olarak sizler için garanti süresi dolmuş olan buzdolabıçamaşır makinesibulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, ankastre fırın, derin dondurucu, küçük ev aletleri, ocak, doğalgaz soba, şofben cihazlarınızın onarım işlemleri ve tamir işlemlerini en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Beyaz eşya cihazlarımız insan yapımı olan cihazlardır ve zaman zaman dönem dönem arıza göstermeleri bizleri yarı yolda bırakmaları da oldukça normaldir diyebiliriz. Beyaz eşya cihazlarımız bozulmuş oldukları anda cihazlara kendimiz müdahale etmek yerine alanlarında eğitim almış kaliteli beyaz eşya ustalarından yardım ve destek alarak beyaz eşya cihazlarımızın tamir işlemlerini yaptırmalıyız.

yıldırım yeşilyayla beyaz eşya servisi ekibimiz gerçekleştirdiği işlemlerden sonra servis fişi bırakmaktadır. Bıraktığımız servis fişini 1 yıl saklamayı unutmayın. Yaptığımız işlemler 1 yıl garanti çerçevesinde olduğundan dolayı 1 yıl içinde oluşan arızalarda servis fişimiz sayesinde bizlere tekrar ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yeşilyayla Beyaz Eşya teknik servis hizmetimizle müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelen çabayı sunuyoruz.Uzman Teknik Beyaz Eşya Servisi olarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına haftanın 6 günü mesai saatleri içerisinde hizmet vermekteyiz. Sizlerde Yeşilyayla Beyaz Eşya Servisini tercih ederek en ideal, en hızlı teknik desteğe ulaşabilirsiniz.

 

 ~ Kredi Kartı İle Ödeme İmkanı ~

 
Artık ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Yeşilyayla Uzman Teknik Beyaz Eşya Servisi olarak siz müşterilerimizin daha kolay ödeme yapabilmesine olanak sağladık!

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz.

Bizi İnstagram'da takip edebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Yorumları Okumak İçin Tıklayınız.

MüKEMMEL
'da 272 değerlendirmeler
Miray Özkök
Miray Özkök
2023-03-08
Başka bir servisin hiç ettiği fırını sorunsuz açtılar ve fırın ısıtmaya başladı. Çözüm arıyorsanız adres uzman teknik.
Leman Erbay
Leman Erbay
2023-03-08
Arızadan sonra garanti istemiyorum bile çünkü eski bir firma artık tanınmış işi de biliyorlar. Benim ne arızam olursa hemen kendilerini ararım güvenebilirsiniz.
Çağrı Özdenak
Çağrı Özdenak
2023-03-08
Rondo makinam 2 gündür çalışmıyordu içini açıp bakmak yerine işin uzmanı yani uzman teknik görsün istedim bir kaç parça değiştirdiler şuan normal çalışıyor teşekkürler.
Emrullah Ozansoy
Emrullah Ozansoy
2023-03-08
Firmaya gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Alanında tecrübeli arkadaşlar çalışıyor. Herşey uygun fiyata. Makul yani.
Efe Özkök
Efe Özkök
2023-03-08
Buzdolabımız vestel ama yetkili servisi çok pahalı fiyat çıkardı akabinde uzman tekniği aradım gelip baktılar abarttığımız kadar olmadığını söyleyip hallediverdiler. Ayağınıza sağlık.
Asım Çamdalı
Asım Çamdalı
2023-03-08
4o yılı aşkın sürede hizmet veriyorlar alanlarında gelişmiş ve ilerlemiş hizmetleri mevcut çok teşekkürler.
Besim Önür
Besim Önür
2023-03-08
Beni mağdur etmeden aynı gün bulaşık makinam için geldiler arızayı tespit ettiler ve onarımına koyuldular. Hizmetleri çok seri.
Cezmi Abadan
Cezmi Abadan
2023-03-08
Komşumun tavsiyesi üzerine kendilerinden destek aldık iyi ki tercih etmişiz. Sorunsuz hallettiler teşekkürler.
Şener Yazıcı
Şener Yazıcı
2023-03-08
Çamaşır makinam arızalandı iyi de yıkamıyor. İşin uzmanına danışıp bilgi aldık anlaştık 2 haftadır sorun ortadan kalktı mis gibi yıkıyor.

Neden Biz?

Müşteri
0 +
Yıl Tecrübe
0 +
Memnuniyet
0 %
Kalite
0 %

 
40+

Yıllık Tecrübe

“Teknik servis alanında 40 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Uzman Teknik , uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile buzdolabı, derin dondurucu, buz makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, küçük ev aletleri, doğalgaz sobası, şofben, ocak, fırın, ve ankastre tamiri yapmakta, güven ve huzur dolu bir ortamı sizlere sunmaktadır.”

Hakkımızda

İletişim

Konum

Phone icon
İLETİŞİM
WhatsApp icon
WhatsApp