Uzman Teknik Servis, profesyonel bir şekilde ankastre servisi, ankastre tamiri, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermediğimizden emin olabilirsiniz.

Ankastreler eski ocakların yerini aldı. Hem daha az yer kaplamaları, hem daha şık ve daha güzel görünmelerinden dolayı artık hemen hemen her evde ankastreler tercih ediliyor. Ancak her ev aleti gibi ankastrelerinde bakıma ve servise ihtiyacı olabiliyor. Bu anlamda yerinde ankastre servisini en hızlı ve güvenli şekilde yapan firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Servis, tamir, montaj, bakım ve onarım sonrası fırınınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Bursa Uzman Teknik Servis olarak firmamız bünyesinde Bosch, Profilo, Ariston, Samsung, Siemens, Arçelik, Beko, Vestel, LG, Regal, Altus, Silverline, Kumtel, Alveus, Franke, Luxell, Simfer, Teka, Ferre ve diğer markaların; ankastre aletlerine teknik servis hizmeti verilmekte, aynı zamanda yedek parçaları bulunmaktadır. Firmamızda aldığınız hizmet servis ve yedek parça garantilidir.

Elbette ki, firmamızın siz değerli müşterilerin sunduğu hizmetler bunlarla da sınırlı değil. Beyaz eşyalarınızın tüm marka bakım servisini de üstlenen firmamız gelişen dünya koşullarını sürekli takip etmekte ve tüm bu gelişmeleri kendine anında uyarlamaktadır. Bu anlamda kendini sürekli yenilemekte, müşterilerine sunduğu teknik hizmetin kalitesini yüksek tutmaya çalışmaktadır. Böylece, alanında son derece uzman ve profesyonel bir teknik kadro ile sizin ihtiyaçlarınıza anında cevap vermektedir. Eğer siz de beyaz eşyanızı güvenli ellere güvenle teslim etmek isterseniz mutlaka bizi aramalısınız. Kısacası, uzman kadro, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti…Firmamız birbiriyle bağlantılı bu üç önemli unsur önderliğinde hizmetlerini sunmaktadır.

1 Yıl Garantili Servis

Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti kessinlikle olmaz. Hızlı ve Yerinde Servis
Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır. Tüm Markalara Servis
Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.
Güvenilir, Servis
“Teknik servis alanında 40 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Bursa Uzman Teknik Servis, Uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile güven ve huzur dolu bir ortamı sizlere sunmaktadır.”

Randevulu Servis

Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın onarımını gerçekleştirebiliriz, sizin saatlerinize uyum gösterebiliriz.

Ulaşılabilir, Danışılabilir

Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.

Hizmet Bölgelerimiz:

Yıldırım Ankastre Fırın Servisi | yıldırım ankastre servisi Osmangazi Ankastre Fırın Servisi | osmangazi ankastre servisi Nilüfer Ankastre Fırın Servisi | nilüfer ankastre servisi Kestel Ankastre Fırın Servisi | kestel ankastre servisi Gürsu Ankastre Fırın Servisi | gürsu ankastre servisi  

~ Pos Cihazı İle Ödeme İmkanı ~

Artık ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Bursa Uzman Teknik Servis olarak siz müşterilerimizin daha kolay ödeme yapabilmesine olanak sağladık!

Hakkımızda

İletişim

Konum

Phone icon
İLETİŞİM
WhatsApp icon
WhatsApp